شرکت آذین دندان

درباره ما

درباره ما

شرکت آذین دندان با مدیریت کیفیت و نیروهای متخصص کار خود را پیش میبرد. موفقیت و ماندگاری در بازار به علت به روز بودن روشهای تولید است و همواره در ارتقا علمی و تکنولوژی پیشگام بوده است. اینک آذین دندان جایگاه خود را در بازار هدف پیدا کرده و آن را حفظ کرده است. در آینده یکی از شرکت های مطرح در دنیا خواهیم بود و محصولات ما در سراسر دنیا ارائه خواهد شد. آذین دندان مشکلات و عیب های محصولات مشابه را برطرف کرده و به سرعت در بازار پیشرو است. بکارگیری روش های نوین تکنولوژی همواره باعث محصولات با کیفیت تر خواهد شد. با استفاده از محصولات آذین دندان بیماران زندگی ایده آلی را تجربه خواهند کرد.

تاریخچه شرکت

ثبت برند آذین دندان در شناساندن اهداف شرکت به جهانیان کاربرد بزرگی داشته است. طی 5 سالی که شرکت آذین دندان الوند به ثبت رسیده، توانسته است محبوبیت خود را در بین مشتریان به دست آورد و جایگاه خود را در بین رقبا حفظ کند. برای اولین بار در تاریخ ایران در شرکت آذین دندان، قالب دندان طراحی و ساخته میشود. طراحی دندان ها بسیار متفاوت بوده بطوریکه هر مدل دندان، طراحی خاص خود را دارد و با دیگر مدل ها تفاوت دارد. این عمل انتخاب را برای مشتری راحت کرده است. حتی در نوع مواد و رنگ آمیزی نیز تفاوت های فاحشی وجود دارد.

اهداف شرکت

جایگزینی دندان طبیعی همواره نگرانی انسان بوده است. رفع این نیاز بسیار ضروری است و ما در جهت رفع این نگرانی ها کوشیده ایم. رضایت مشتریان در کارمندان شرکت انگیزه ایجاد میکند و دوست دارند جهت رفع نیاز مشتریان و رضایتمندی ایشان تلاش حداکثری خود را بکار بگیرند. آذین دندان در طراحی هرچه زیبا تر دندان ها مهارت دارد. توان بالای علمی و تکنولوژی از جمله دارایی های شرکت ما هستند و همواره با ارتقا علمی تکامل میابند تا نیازها به شکل منحصر بفرد تامین شوند.